Оголошення на заміщення вакантної посади директора Самотоївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради Краснопільської селищної ради

Дата: 30.04.2021 14:32

Відділ освіти Краснопільської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Самотоївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради Краснопільської селищної ради.

Самотоївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради знаходиться за адресою: Сумська область, с. Самотоївка,вул. Макаренка,41. Інформація про основні функціональні обов'язки директора, розмір та умови оплати праці надаються відділом освіти Краснопільської селищної ради.

Посаду директора закладу освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров'я, що не перешкоджає виконанню професійних обов'язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі (оригінали та копії):

заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
копію паспорта громадянина України;
копію документа про вищу освіту (з додатком, що є невід'ємною частиною) не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
довідку про відсутність судимості;
довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.
Документи для участі у конкурсі подаються особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії протягом 20 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: вул. Мезенівська, 4, смт. Краснопілля, відділ освіти Краснопільської селищної ради.

Дата, місце проведення конкурсного відбору: 10 червня 2021 року в приміщенні відділу освіти Краснопільської селищної ради.

Термін подачі документів до 19 травня 2021 року.

Контактна особа – Мороз Ольга Євгеніївна (тел.7-12-36), електронна пошта osvita@krasnopilska-gromada.gov.ua.