Оголошення на заміщення вакантної посади директора Славгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради

Дата: 30.04.2021 14:35

Відділ освіти Краснопільської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Славгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Краснопільської селищної ради.

Славгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради знаходиться за адресою: Сумська область, с. Славгород, вул. Базарська, 1.  Інформація про основні функціональні обов'язки директора, розмір та умови оплати праці надаються відділом освіти Краснопільської селищної ради.

Посаду директора закладу освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров'я, що не перешкоджає виконанню професійних обов'язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі (оригінали та копії):

заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
копію паспорта громадянина України;
копію документа про вищу освіту (з додатком, що є невід'ємною частиною) не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
довідку про відсутність судимості;
довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи для участі у конкурсі подаються особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії протягом 20 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: вул. Мезенівська, 4, смт. Краснопілля, відділ освіти Краснопільської селищної ради.

Дата, місце проведення конкурсного відбору: 10 червня 2021 року в приміщенні відділу освіти Краснопільської селищної ради.

Термін подачі документів до 19 травня 2021 року.

Контактна особа – Мороз Ольга Євгеніївна (тел.7-12-36), електронна пошта osvita@krasnopilska-gromada.gov.ua.