З 8 ТРАВНЯ СУМЩИНА ПЕРЕХОДИТЬ ДО "ЖОВТОЇ" КАРАНТИННОЇ ЗОНИ

Дата: 07.05.2021 16:08

Сумська область переходить у "жовту" карантинну зону з 8 травня. Таке рішення прийняла державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Сьогодні відбулося позачергове засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому вирішили, що з 00 год 00 хв 8 травня 2021 року скасувати “червоний” рівень епідемічної небезпеки на території Сумської області, та застосувати  обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для “жовтого” рівня епідемічної небезпеки, відповідно до п.3. постанови Кабінету міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом  SARS-CoV-2».

"Жовта" зона передбачає дозвіл на роботу

•    закладів харчування з 7:00 до 24:00;

•    магазинів, в яких продають непродовольчі товари, та торгових центрів;

•    кінотеатрів та закладів культури з наповненістю не більше ніж 50% місць;

•    закладів освіти;

•    спортивних залів та фітнес-центрів з розрахунку однієї людини на 20 квадратних метрів;

У "жовтій" зоні заборонено:

•    організацію очного навчання, якщо більше ніж 50% учнів та персоналу перебувають на самоізоляції;

•    відвідування закладів соцзахисту та пунктів тимчасового тримання людей.

Звертаємося до всіх мешканців громади, що переведення до «жовтої» карантинної зони не відміняє дотримання відповідних карантинних вимог.

Протокол засідання обласної комісії ТЕБ і НС від 07.05.2021