ЗІ СВЯТОМ ПРИВІТАЛИ МАТЕРІВ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ

Дата: 07.05.2021 18:37

У другу неділю травня в Україні відзначають День матері. Це свято з кожним роком стає одним із найсвітліших і найрадісніших, адже припадає на один із найпрекрасніших періодів Весни. Цьогоріч це свято випадає на 9 травня.

Аби вшанувати жінок-матерів нашої громади, чиї сини загинули, виконуючи свій обов’язок по захисту нашої країни, за те, що вони виховали національно свідомих Героїв, які стали гордістю України та рідного краю, напередодні свята Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук вручив відзнаку «Орден матері бійця АТО», квіти та подарунки Наталії Миколаївні Мартиненко, Валентині Павлівні Шкурко та Ользі Миколаївні Лисенко.

Керівник громади висловив подяку жінкам, які виховали синів – відданих своїй країні і народу, відповідальних, сильних духом, до кінця вірних громадянському й військовому обов’язку.

– Мати – це найрідніша для кожного з нас людина, яка дає життя, виховує, вчить любити рідний край та мову. І я дякую Вам за розуміння і терпіння, за Ваш материнський обов’язок і героїчний подвиг Ваших дітей, – зазначив Юрій Яремчук.