В КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ВЕСНЯНЕ ПРИБИРАННЯ

Дата: 07.05.2021 19:01

6 травня працівниками селищної ради проведено черговий санітарно-екологічний день з впорядкування та очистки території громади.

Зокрема, здійснено покіс територій загального користування, упорядковано клумби, на прилеглих до закладів територіях було обрізане сухе гілля на деревах та кущах, побілені дерева та бордюри, прибрані тротуарні доріжки тощо.

На клумбах в смт Краснопілля було висаджено більше 1500 одиниць петуній. До акції також доєднались інші установи і організації селища та старостинські округи громади, які висадили квіти біля своїх приміщень та на закріплених територіях також близько 1500 одиниць петуній.

Також проведено благоустрій центральної площі селища та прилеглої території приміщення Краснопільської селищної ради. З метою забезпечення безпеки дорожнього руху, проведено роботу з поновлення пішохідних переходів, що знаходяться на території селища.

Встановлено дитячий майданчик на вул. Механізаторів в смт Краснопілля.

Крім того, значний обсяг робіт проведено на територій парку Слави в смт Краснопілля. Поряд з цим завершено ремонтні роботи пам’ятників загиблим воїнам в с. Наумівка, с. Бранцівка, с. Грабовське, с. Осоївка, с. Хмелівка.

Протягом цього тижня завершилися роботи по заміні ламп вуличного освітлення в смт Краснопілля та на стадії завершення роботи в с.Осоївка.

Дякуємо усім за проведену роботу!