РОЗПОЧАЛОСЯ ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТИ ГРОМАД, ЯКІ УВІЙДУТЬ ДО ФІНАЛУ КОНКУРСУ «НАША ГРОМАДА»

Дата: 10.05.2021 12:20

Конкурс «Наша громада» організували телеканали ICTV та СТБ разом з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Як проголосувати за громаду:

1. Виберіть проєкт громади, який Ви вважаєте вартим реалізації.
  2. Зареєструйтеся на сайті через електронну пошту або свій акаунт у Facebook.
  3. Перейдіть на сторінку вибраного проєкту і натисніть кнопку «Проголосувати».
  4. Пам’ятайте, Ви можете проголосувати за п’ять різних проєктів.
  5. Інтернет-голосування проходить з 10 травня 00:01 по 31 травня 23:59.

У фінал пройдуть 13 громад, проєкти яких отримають найбільшу підтримку за результатами інтернет-голосування. Ще 13 громад-фіналістів, обере експертне журі.

Нашій громаді потрібна Ваша підтримка!

Нагадаємо, що для участі у конкурсі від Краснопільської селищної ради був відібраний проект «STARTNOW», який передбачає створення для мешканців громади доступного спортивного workout-майданчика, який відповідатиме міжнародним стандартам і буде забезпечений необхідними спортивними спорудами, а також облаштовані елементи благоустрою для сучасного workout-майданчика. Переглянути презентацію проекту можна на сайті конкурсу «Наша громада».

Підсумки інтернет-голосування та голосування експертного журі будуть опубліковані 10.06.2021 року на сайті конкурсу.