ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З РОЗГЛЯДУ ПИТАНЬ ЩОДО ЗВІЛЬНЕННЯ ГРОМАДЯН ВІД ПЛАТИ ЗА НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Дата: 11.05.2021 21:55

11.05.2021 року відбулося чергове засідання комісії з розгляду питань щодо звільнення громадян від плати за надання соціальних послуг, які надаються КУ «Центр надання соціальних послуг» Краснопільської селищної ради.

В ході засідання розглянуто 57 заяв від осіб, які потребують надання соціальних послуг у відділенні соціальної допомоги вдома КУ «Центр надання соціальних послуг» Краснопільської селищної ради.

За результатами розгляду заяв та поданих документів, з урахуванням норм чинного законодавства комісією були прийняті рішення про звільнення 52 осіб від плати за соціальні послуги, надання соціальних послуг з установленням диференційованої плати – 4 особам, за рахунок отримувача соціальних послуг – 1 особі та одне звернення залишено на довивчення.

За детальною інформацією щодо порядку та умов надання соціальних послуг можна звернутися до КУ «Центр надання соціальних послуг» Краснопільської селищної ради за адресою: смт Краснопілля, вул. Вокзальна, 40, телефон (05459) 7-28-96.