УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ МАТЕРІ ТА ДНЯ РОДИНИ

Дата: 14.05.2021 18:24

Травень – місяць, багатий на свята, найпишніша та найпрекрасніша пора весни. 14 травня 2021 року у Великому залі Краснопільського Палацу культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня матері та Дня Родини.

З вітальними словами до присутніх звернувся Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук. Він подякував жінкам за безмежну материнську любов і відданість, благородність душі, мудрість і терпіння, копітку працю на благо громади, виховання гідних громадян, побажав родинам щасливої долі й успіхів.

Свої музичні вітання надсилали аматори сцени Краснопільського Палацу культури. Протягом свята лунали пісні про матір, про родину, про те тепло, яке зігріває кожного протягом життя.

Немає нічого дорожчого за матір та родину! Зі святом вас, дорогі Краснопільчани!