НАПРАЦЬОВАНО АЛГОРИТМ ДІЙ ЩОДО РОБОТИ ІЗ ПРИЙОМНИМИ СІМ’ЯМИ, СІМ’ЯМИ ОПІКУНІВ, ТА СІМ’ЯМИ, ЯКІ ОПИНИЛИСЯ В СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

Дата: 17.05.2021 08:05

У Комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Краснопільської селищної  ради за  участю керівника Краснопільського бюро правової допомоги Сергія Куцеренка, начальника відділу «Служба у справах дітей» Краснопільської селищної ради Тараса Шевченка, директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Краснопільської селищної  Лавріненко Олени  проведено «круглий стіл» з розгляду проблемних питань роботи із прийомними сім’ями, сім’ями опікунів, та сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Під час засідання присутні узгодили основні напрямки співпраці, які стосуються сімей з дітьми, що опинилися в складних життєвих обставинах і потребують соціального супроводу, обговорили проблемні питання та шляхи їх вирішення, а також було визначено напрямки роботи по підбору кандидатів у прийомні сім’ї та для створення патронатної сім’ї.

Кожен учасник засідання висловив своє бачення щодо ефективної взаємодії суб’єктів співпраці. Як результат, було складено спільний алгоритм дій, щодо надання соціальних послуг сім’ям з дітьми та захисту прав дітей.