ВІДЗНАЧЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ НА ТЕРИТОРІЇ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (АНОНС ЗАХОДІВ)

Дата: 24.05.2021 17:57

Дитинство – це чудова пора сподівань і здійснення мрій. У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре й радісне свято – Міжнародний день захисту дітей.

Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення наших надій. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та щасливими, прославляли свої родини та рідний край. Водночас це свято й дорослих – усіх тих, хто завжди поряд з дітьми, хто допомагає їм зростати, навчатися, пізнавати світ. Усміхнені личка, палаючі захватом очі, довірливі обійми маленьких рук – це те, заради чого ми живемо. За дитинство нашої малечі відповідаємо ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їх прав – святий обов’язок кожного з нас.

Закликаємо всіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

На території Краснопільської селищної ради активно проводиться підготовка до відзначення Міжнародного дня захисту дітей. Заплановано проведення низки заходів до цього чудового свята, починаючи з 21.05.2021 по 01.06.2021 включно.

Наразі стартували спортивно-масовий онлайн-захід «Я ЗМОЖУ!» та онлайн-конкурс «Стоп-кадр».

Заходи з нагоди святкування Міжнародного Дня захисту дітей 1 червня 2021 року

Час проведення

Місце проведення

1000-

Відкриття свята: театралізоване дійство «Веселковий світ дитинства» та фестиваль дитячої творчості «Діти мистецтва»

1010- 1050

Спартакіада для дошкільнят «Малюк»

Стадіон «Колос» футбольне поле зі штучним покриттям

1000

Конкурс малюнку на асфальті «Ми - України діти»

Робота фотозони «Капітошка»

1030

Футбольний турнір серед учнів 1-4 класів «Футбол на Краснопільщині починається з тебе»

1000- 1200

Арт-захід «Дитячий аквагрим»

1200

Підбиття підсумків спортивно-масового онлайн- заходу «Я зможу!»

1220

Підбиття підсумків онлайн-конкурсу «Стоп-кадр»

Стадіон «Колос»

На святкові заходи запрошуються всі бажаючі діти та їх батьки.

Під час свята на дітей чекають батути, солодка вата, казкові герої та гарний настрій