ВИДІЛЕНО ДОДАТКОВІ КОШТИ НА ПІДТРИМКУ ЗАКЛАДІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Дата: 31.05.2021 08:32

Зокрема, рішенням 8 сесії «Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від 23.12.2020 № 79 «Про бюджет Краснопільської селищної територіальної громади на 2021 рік (18517000000)» було виділено кошти на:

- фінансову підтримку КНП «Краснопільська лікарня»: на заміну вікон на металопластикові, придбання проектора та проекційного екрану, ультрафіолетового опромінювача (рецеркулятора), електроматеріалів для забезпечення надійності електропостачання інфекційного відділення, продуктів харчування для пацієнтів стаціонару, поточного ремонту запірної арматури акушерського корпусу, оплату робіт по технічному обслуговуванню електромереж, придбання матеріалів для поточних ремонтів у закладі, придбання двох душових кабін для покращення сервісу перебування пацієнтів у стаціонарі, придбання меблів медичного призначення в КІЗ кабінет, поточний ремонт коридору поліклініки, придбання матеріалів для ремонту системи внутрішнього водопостачання в акушерському корпусі, а також на виготовлення ПКД на об’єкти «Капітальний ремонт системи опалення в інфекційному відділенні Краснопільської лікарні» і «Капітальний ремонт кисневої станції для киснепостачання терапевтичного та інфекційного відділень»;

- на фінансову підтримку КНП «Краснопільський ЦПМСД»: на виплату заробітної плати і стимулюючих виплат працівникам сільської медицини, придбання та встановлення димохідної труби в АЗПСМ с.Рясне, придбання електровелосипеда для ФП с. Порозок.

Також спрямовано кошти на ремонт будівлі КУ «Центр надання соціальних послуг», пільгове перевезення залізничним транспортом загального користування у приміському сполученні, виплату матеріальної допомоги мешканцям громади, на заробітну плату обслуговуючого персоналу закладів загальної середньої освіти, поточний ремонт приміщення дошкільної групи Хмелівської ЗОШ І-Ш ступенів, придбання обладнання для кабінету математики Славгородської ЗОШ І-Ш ступенів, оздоровлення та відпочинок дітей, на забезпечення співфінансування придбання шкільного автобуса, на придбання персональних комп'ютерів для Краснопільської гімназії та інші заходи.