«ФУТБОЛ НА КРАСНОПІЛЬЩИНІ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ»

Дата: 02.06.2021 08:33

В рамках святкування Дня захисту на стадіоні «Колос» в смт Краснопілля було проведено дитячий фестиваль футболу «Футбол на Краснопільщині починається з тебе» між учнями 1-4 класів навчальних закладів громади. Цього року участь взяли команди Самотоївської, Краснопільської, Славгородської, Угроїдської ЗОШ, Краснопільської гімназії, Мезенівського НВК, Краснопільської ДЮСШ та Миропільського НВК.

На урочистому відкритті фестивалю футболу Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук привітав всіх учасників змагань з Днем Захисту дітей, святом футболу, підкреслив славні футбольні традиції краю та побажав всім цікавої гри і перемоги найсильнішим.

На підведенні підсумків всі команди-учасниці та призери змагань отримали солодкі подарунками, грамоти та м’ячі.

Команди Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Краснопільської гімназії, Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які відповідно посіли 1, 2 та 3 місця були нагороджені медалями відповідного ґатунку та кубками.

Також приємною подією свята стала передача Краснопільській дитячо-юнацькій школі вимпелу та футбольного м’яча з підписами гравців збірної України з футболу. І всі разом побажали нашій команді успішного виступу та перемог на Чемпіонаті Європи з футболу.