ВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЖУРНАЛІСТА

Дата: 05.06.2021 13:30

Шановні працівники засобів масової інформації, ветерани журналістської справи! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня журналіста!

Журналістика є однією з головних основ, на яких ми будуємо демократичну державу та утверджуємось як сучасна європейська нація. Журналісти – майстри слова, які великою мірою формують свідомість громадянина, його характер, поведінку, вчинки, активну життєву позицію.

Завдяки вам, шановні журналісти, тисячі громадян оперативно отримують об’єктивну, правдиву інформацію. Ваші матеріали поповнюють яскравими, незабутніми сторінками літопис Краснопільщини та в цілому держави. На вас покладена важлива місія – стояти на сторожі демократії, професійно, самовіддано і чесно служити своїй справі, своєму народу на благо України.

Бажаю вам, шановні журналісти, здоров’я, щастя, поповнення читацької аудиторії, невичерпної енергії задля реалізації всіх задумів, планів і мрій. Нехай ваша відповідальна робота завжди супроводжується творчими злетами, пошуками, цікавими знахідками, досягненням нових висот на ниві журналістики!

Зі святом!

Краснопільський селищний голова         Юрій Яремчук