УСІ РЕГІОНИ УКРАЇНИ ВЖЕ В «ЗЕЛЕНІЙ» ЗОНІ КАРАНТИНУ — МОЗ ОНОВИВ ПОДІЛ

Дата: 10.06.2021 19:54

Міністерство охорони здоров’я  9 червня оновило поділ на карантинні зони в Україні. Відповідно до нього, усі регіони України вперше за довгий час потрапили в «зелену» зону карантину.

Наразі без змін залишається перебування в громадських місцях, в транспорті одягнутий засіб індивідуального захисту, здійснення регулярних і нерегулярних пасажирських перевезень в кількості більшій за кількість місць для сидіння, яка передбачена технічною характеристикою.

Основні зміни в карантинних обмеженнях стосуються закладів харчування та розважальних закладів.
Також медзаклади Сумської області відновлюють планову госпіталізацію.

«Зелена» карантинна зона передбачає і проведення масових заходів, проте із певними обмеженнями.

Залишається чотири квадратних метри при масових заходах на одну людину. Разом з тим, при проведенні в залах, якщо раніше було 50 відсотків заповнюваність, то наразі дозволяється 2/3 заповненості залів: два ряди заповнені, один вільний. Кінотеатри аналогічно: 2/3 заповнено.

Мінстерство охорони здоров’я України закликає громадян бути раціональними та відповідальними. І пам’ятати, що найкращий захист від COVID-19 - це вакцинація. Вже зараз усі охочі, зокрема через додаток “Дія” можуть щепитись в центрах масової вакцинації, яких стає дедалі більше.