КУ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» ПРОВІВ РЯД ЗАХОДІВ ДЛЯ ДІТЕЙ В ПРИШКІЛЬНИХ ТАБОРАХ

Дата: 16.06.2021 08:48

Потреба в руховій діяльності, потяг до фізичного розвитку закладено в людині з раннього дитинства.  Здоровий дитячий організм надзвичайно рухливий. Саме завдяки фізичним вправам можна посилити  всебічний  розвиток зростаючого організму дитини.

14-15 червня 2021 року,  на базах пришкільних таборів Краснопільської, Самотоївської, Славгородської та Осоївської ЗОШ І-ІІІ ст.  фахівцями із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Краснопільської селищної ради, проведено роботу з учнями різної вікової категорії. Для 7-8 класів, проведено профілактику негативних явищ серед дітей, а для молодших класів запропоновано цікаві спортивні естафети та конкурси. Мета роботи - пропаганда здорового способу життя. Фізично-оздоровча культура і спорт є невід’ємною частиною гармонічного розвитку особистості,  довголіття та здорового способу життя.