ВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ФЕРМЕРА

Дата: 18.06.2021 23:13

Шановні фермери Краснопільської громади! Щиро вітаю всіх вас зі святом, яке користується особливою повагою в суспільстві – Днем фермера.

Своїми мудрістю й досвідом фермери щороку засівають українську ниву, примножуючи здобутки нашої держави. Завдяки вашим знанням, наполегливості і невтомному працелюбству живе українське село, розвивається сільське господарство, яке вже давно є найважливішою складовою економіки країни.

То ж у день вашого професійного свята, яке об'єднує всіх, хто любить рідну землю і працює на її благо, прийміть слова подяки за вашу невтомну працю, збереження народних традицій та значимий вклад в розвиток аграрного сектору України та Краснопільщини.

Зичу процвітання і стабільності вашим фермерським господарствам, а вам і вашим родинам – міцного здоров'я, щастя, родинного тепла і благополуччя.

Нехай результати вашої праці приносять задоволення, а врожаї та здобутки з кожним роком стають все більшими.

Краснопільський селищний голова         Юрій Яремчук