ШАНОВНІ ВЛАСНИКИ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ!

Дата: 22.06.2021 10:18

В Україні з 1 травня 2019 року Законом № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» запроваджена реформа ЖКГ.

Згідно із Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» №417-VIII мешканці багатоквартирних будинків мають право вільно обирати форми та спосіб управління своїм будинком, а саме:

1) Самостійне управління багатоквартирним будинком співвласниками;
2) Управління багатоквартирним будинком управителем;
3) Управління багатоквартирним будинком об'єднанням співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ).

Якщо у багатоквартирних будинках, у яких станом на 1 січня 2021 року не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласниками не прийнято рішення про форму управління багатоквартирним будинком та не оголошено конкурс із призначення управителя багатоквартирного будинку - то виконавчий орган місцевої ради (або інший орган)  має право оголосити і провести такий конкурс.

Звертаємо Вашу увагу, що на найближчій сесії селищної ради, буде розлянуто питання щодо ліквідації КП «Краснопільська ЖЕД».  У разі прийняття рішення  про його ліквідацію, у під’їздах багатоквартирних будинків буде відключено електропостачання.

Тому, рекомендуємо Вам в найкоротший термін провести збори та визначити форму управління Вашим будинком. Відповідні протоколи про обрання форми управління багатоквартирним будинком  необхідно надати до Відділу житлово-комунального господарства  Краснопільської селищної ради (каб.№5).

Більш детально з різними формами управління багатоквартирними будинками, з їх перевагами та недоліками  можна ознайомитися на сайті Краснопільської селищної ради в Розділі: «Мешканцям багатоквартирних будинків», або  за посиланням:

З повагою Краснопільська селищна рада