УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ 25-Ї РІЧНИЦІ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 25.06.2021 14:08

Напередодні свята, 25 червня 2021 року у Великому залі Краснопільського Палацу Культури відбулися урочистості з нагоди 25-ї річниці Конституції України.
Ухвалення Основного Закону стало важливим етапом розвитку українського суспільства, утвердження суверенної, незалежної, демократичної та правової держави.

З 25 річницею прийняття Конституції учасників заходу привітав керівник Краснопільської громади Юрій Яремчук.

- Нехай це свято додасть сил для реалізації всього задуманого, досягнення миру та злагоди,  серця хай завжди повняться гордістю та любов’ю до країни, яка нас згуртувала, - зазначив Юрій Яремчук.

До привітань з нагоди святкової події долучилися аматори сцени Краснопільщини.
У рамках заходу відбулось покладання квітів до пам’тника Т.Г. Шевченку.

День Конституції – не просто свято нормативного акту, а день, коли було затверджено права і свободи громадян України.

Щиро вітаємо краснопільчан із Днем Конституції! Ми пишаємося нашою країною і з гордістю відзначаємо це державне свято!