ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ до Стратегічного плану розвитку Краснопільської селищної ради на період 2021 – 2030 рр.

Дата: 15.07.2021 16:53

Краснопільська селищна рада розробляє Стратегічний план розвитку громади на період до 2030 року. Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проектів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії та план її реалізації.

З проектом Стратегії ви можете ознайомитись за посиланням:

Стратегія розвитку Краснопільської селищної громади на період 2021-2030 рр. (ПРОЕКТ)

Ідеї та пропозиції, подані нашими активними громадянами буде розглянуто, проаналізовано, виставлено пріоритети Робочою групою з розробки Стратегії.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Краснопільської громади запропонувати свої пропозиції та бачення формування МІСІЇ ГРОМАДИ, також ідеї, які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Пропозиції будуть прийматися не пізніше 27 липня 2021 року, до 17.00.

Ваші пропозиції надсилайте на e-mail: ekr.otg@ukr.net з поміткою «Проекти».

Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся, будь ласка, до начальника відділу економічного розвитку, інвестицій, регуляторної діяльності та розвитку сільських територій Нікончук Наталії Сергіївни за тел. 7-13-77.