Вакцинація від COVID-19 в Україні: оперативні дані за 17 липня 2021 року

Дата: 19.07.2021 16:17

За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 50 435 осіб. З них вакциновано першою дозою – 34 079 людей, завершили вакцинацію (отримали дві дози) –  16 356 осіб.

Усього з початку кампанії з вакцинації проведено 4 061 475 щеплень. Вакциновано – 2 638 941 особу, з них отримали першу дозу – 2 638 939 людей, завершили вакцинацію (отримали дві дози) – 1 422 536 осіб (із них 2 людини отримали першу дозу за кордоном).

Вакцинацію здійснювали силами 179 мобільних бригад з імунізації, 354 пунктів щеплень і 229 центрів вакцинації.

Найбільшу кількість щеплень за 17 липня 2021 року було проведено у м. Києві – 4 746 щеплень, а за весь період вакцинальної кампанії – також у м. Києві – 593 812 щеплень.

Розподіл проведених щеплень за регіонами за минулу добу виглядає так:

Вакцинація проти COVID-19 в Україні розпочалася 24 лютого 2021 року. Вона відбуватиметься в п’ять етапів. Наразі вакцинують медиків, людей віком від 60 років, маломобільних громадян, соціальних працівників та освітян, військовослужбовців та співробітників структур державної безпеки, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування усіх рівнів, працівники критичної інфраструктури, засуджених та ув’язнених, персонал слідчих ізоляторів та місць позбавлення волі. Усі щеплення є добровільними й безоплатними.

Всі вакцини проти COVID-19, які використовуються в Україні – схвалені ВООЗ для екстреного застосування. Вони безпечні та ефективні. В Україні щеплять такими препаратами:

• AstraZeneca (в т.ч. SKBio та Covishield);
  • Coronavac/Sinovac-Biotech;
  • Comirnaty/Pfizer-BioNTech.

Вакцинація проти COVID-19 в Україні відбувається силами мобільних бригад з імунізації, пунктів щеплень та центрів масової вакцинації. Перелік центрів масової вакцинації та пунктів щеплень шукайте за посиланням: https://bit.ly/3AS5IKP

Пам’ятайте, вакцинація убезпечить вас від важкого перебігу хвороби, госпіталізації чи смерті від COVID-19. Записуйтеся на щеплення щоб вберегти своє життя і здоров’я, а також – людей поруч.

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 можна за номером контакт-центру 0 800 60 20 19, звернутися до свого сімейного лікаря, або ж на сайті чи у додатку «Дія».

Дізнавайтеся більше про заходи протидії COVID-19 за номером контакт-центру 0 800 60 20 19 та на сайті vaccination.covid19.gov.ua

За інформацією сайту: https://vaccination.covid19.gov.ua/news/vaccinationdata142