ПРО ХІД ЖНИВ НА КРАСНОПІЛЬЩИНІ

Дата: 21.07.2021 11:24
Кількість переглядів: 1975

Станом на 20 липня суб’єктами господарювання усіх форм власності на території Краснопільської селищної ради зібрано ранніх зернових та зернобобових культур на площі 3,3 тис. гектара (47% до прогнозованих площ), намолочено 13,1 тис. тонн зерна нового врожаю при урожайності 39,2 ц/га. Із них, намолочено 0,5 тис. тонн зерна ячменю з площі 115 гектар (56% до прогнозу) за середньої урожайності 40,0 ц/га. Пшениці намолочено 11,3 тис. тонн з площі 2,8 тис. гектара (43,5% до прогнозованих площ) при середній урожайності 39,5ц/га.

Також завершено збір гороху на площі 390 гектар (100% до прогнозованих площ), намолочено 1,4 тис. тонн із урожайністю 35,0 ц/га.