ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Дата: 29.07.2021 16:56

Під головуванням секретаря селищної ради Ірини ЮХТИ відділом «Служба у справах дітей» Краснопільської селищної ради проведено чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини.

Члени комісії розглянули  питання щодо реалізації прав дитини, а саме:  надали дозвіл на вчинення правочину на надання згоди на  дарування житлового будинку та земельних ділянок, в якому зареєстровані малолітні діти; надали дозвіл матері, що виховує малолітню дитину на зміну його прізвища на прізвище матері, а також надали дозвіл на вчинення правочинів на укладання договорів дарування на ім’я неповнолітньої та малолітньої дитини та підписання договору за згодою батька.

Також було затверджено 15 індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.

Заслухали інформацію КУ «Центр надання соціальних послуг» Краснопільської селищної ради щодо сімей,  які перебувають у складних життєвих обставинах, та прийняли відповідні колегіальні рішення щодо даної категорії сімей.

У ході засідання було заслухано заяви, що надійшли протягом липня місяця  поточного року. Члени  комісії  брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку, та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо.

Після розгляду питань були прийняті відповідні рішення,  згідно чинного законодавства.