Сумська область, Сумський район

ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ – ЗАПОРУКА ЧИСТОГО ДОВКІЛЛЯ!

Дата: 14.09.2021 10:32
Кількість переглядів: 1033

Наголошуємо, що рішенням Краснопільської селищної ради №619 від 29.05.2019 року затвердженні Правила благоустрою території Краснопільської селищної ради. Зауважимо, що Правила благоустрою - це нормативно-правовий акт, яким установлюються вимоги щодо благоустрою населеного пункту.

Більше того, зазначені Правила благоустрою прийняті у відповідності до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», проект Правил пройшов обговорення на громадських слуханнях і лише після цього був затверджений рішенням селищної ради.

Згідно з статтею 14 Закону України «Про благоустрій населених пунктів»   об'єкти благоустрою використовуються відповідно до їх функціонального призначення для забезпечення сприятливих умов життєдіяльності людини на засадах їх раціонального використання та охорони з урахуванням вимог правил благоустрою території населених пунктів, інших вимог, передбачених законодавством.

Фізичні та юридичні особи у сфері благоустрою населених пунктів зобов'язані дотримуватися правил благоустрою територій населених пунктів, не порушуючи права і законні інтереси інших суб'єктів благоустрою населених пунктів (п. 2 ч. 2 ст. 17 Закону № 2807-IV ).

Звертаємося до всіх підприємств, установ, організацій, громадян, громадських організацій прибирати свої закріплені та прибудинкові території.

Шановні мешканці громади, велике прохання віднестися з порозумінням та дотримуватись правил благоустрою на території Краснопільської селищної ради, оскільки санітарний стан наших вулиць, дворових і прибудинкових територій, озеленення та чистота – це оцінка діяльності не тільки місцевої влади, а й на сам перед громадськості.

Якщо вам необхідно утилізувати сміття, зверніться до КП «ЕКОСЕРВІС» або зателефонуйте за номером 068 566 05 21, вони швидко відреагують та нададуть платну послугу.