Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) проведе всеукраїнський онлайн хакатон “ЕКОТОН” для підлітків

Дата: 20.09.2021 16:31

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) проводить всеукраїнський онлайн хакатон “ЕКОТОН” для підлітків, що присвячений змінам клімату та захисту навколишнього середовища.

Підлітки у віці 12-17 років зможуть більше дізнатися про кліматичний активізм,  отримати підтримку експертів та гранти на реалізацію своїх ініціатив у школах та громадах.

Мета ЕКОТОНу – допомогти школярам проявити свій голос та привернути увагу до екологічних проблем, які їх турбують, через креативні кампанії та інноваційні формати.

?Протягом 1-3 жовтня команди  за підтримки менторів працюватимуть над власними комунікаційними проєктами. Серед тем хакатону - інформування про проблеми навколишнього середовища, популяризація екологічних звичок, залучення однолітків до кліматичного активізму, просування інноваційних рішень та адвокація у громадах чи на рівні всієї країни.

П’ятірка команд фіналістів отримає по 20 000 гривень  менторську підтримку для втілення своїх кампаній.

Реєстрація на онлайн-хакатон триває до 27 вересня 11:00.

Дізнатися більше про ЕКОТОН можна тут
Форма для реєстрації тут.

За цим посиланням є допис ЮНІСЕФ для репосту - подавайтеся самі та заохочуйте друзів та знайомих!