ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Дата: 23.09.2021 16:07

Під головуванням секретаря селищної ради Ірини ЮХТИ відділом «Служба у справах дітей» Краснопільської селищної ради проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Члени комісії розглянули  питання щодо реалізації прав дитини, а саме:  розгляд сімей в яких діти  влаштовані/зараховані на цілодобове перебування в комунальних закладах Сумської області, визначення місця проживання малолітніх дітей, доцільність позбавлення батьківських прав, всі питання потребували колегіального вирішення.

Крім  основних питань було розглянуто 5 справ сімей, які потрапили в складні життєві обставини та рекомендовано КУ «Центр надання соціальних послуг» розпочати соціальний супровід та надання даній категорії сімей відповідних соціальних послуг в залежності від життєвої ситуації родини.

Також було затверджено 12 індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.

У ході засідання було заслухано заяви, що надійшли у вересні місяці  поточного року. Члени  комісії,  брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо.

Після розгляду питань були прийняті відповідні рішення,  згідно чинного законодавства.