ВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Дата: 01.10.2021 16:02

Шановні працівники освіти! Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом!

Якою б мовою не звучало слово «вчитель», скрізь воно вимовляється з великою пошаною і повагою.

В світі є багато важливих професій, але від професії вчителя залежить майбутнє країни, бо саме педагог щоденно формує людину та суспільство майбутнього, навчає жити, мислити, любити рідну землю. Вчитель закладає в дитині ті моральні й духовні якості, з якими вона йде в подальше  життя.

Напередодні свята бажаю вам міцного здоров'я, мужності, стриманості та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою. Хочу подякувати вам, шановні педагоги, за те, що ви даруєте тепло ваших сердець нашім дітям, за те, що сієте в їх душах зерно прекрасного, доброго, вічного. Низькій вам уклін вам за ваш професіоналізм і терпіння, за любов до обраної справи!

Хай ваше життя завжди наповнюється любов’ю й повагою ваших учнів!

Зі святом вас, шановні освітяни!

Селищний голова                                                                     Юрій ЯРЕМЧУК