НА КРАСНОПІЛЬЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Дата: 13.10.2021 14:35

14 жовтня в День українського козацтва та святої Покрови Пресвятої Богородиці наша країна відзначає День захисників і захисниць України!

Напередодні свята, у Великому залі Краснопільського Палацу культури відбулися урочистості з нагоди державного свята.

З вітальним словом до присутніх в залі звернувся Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук.

- В це свято ми славимо тих, хто захищав і захищає національні інтереси та безпеку нашої держави, вшановуємо всі покоління, які стали зразком вірності і відваги, захищаючи рідну землю, – зазначив Юрій Яремчук.

До привітань також долучилися  начальник третього відділу Сумського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Віталій Калашніков, заступник начальника відділення прикордонної служби «Краснопілля» Сергій Нестеренко та заступник начальника відділення поліції Андрій Ганжала.

З нагоди свята учасники АТО, ООС, військовослужбовці, працівники поліції, прикордонники та солдати запасу отримали грамоти та подяки.

Скорботною хвилиною мовчання всі присутні вшанувати пам'ять полеглих земляків-героїв у боях за свободу і незалежність України.

Після офіційної частини свята яскраву національно-патріотичну палітру номерів глядачам представили аматори сцени Краснопільського Палацу культури

Також у фойє І поверху була розміщена тематична виставка «Пам’ятай, Україно, героїв своїх».

Загалом свято пройшло у дусі патріотизму, любові до рідного краю та України, віри у процвітання і миру на нашій землі.