Право громадян на своєчасність призначення та виплату державних соціальних допомог

Дата: 22.10.2021 08:29

У зв’язку із реформою децентралізації змінилися підходи щодо реалізації мешканцями територіальних громад права на соціальний захист.

Нагадаємо, що з 01 липня 2021 року запроваджено єдиний механізм прийняття територіальними громадами від громадян всіх заяв та документів для призначення будь-яких соціальних допомог, пільг, субсидій компенсацій, тощо.

На території Краснопільської селищної ради прийом заяв та документів від жителів громади для призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій, пільг та субсидії здійснюється Центром надання адміністративних послуг Краснопільської селищної ради за адресою: смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 2 та уповноваженими  особами  в старостинських округах громади.