Відбулась нарада з перевізниками щодо здійснення пасажирських перевезень під час карантину

Дата: 22.10.2021 14:11

22 жовтня 2021 року під головування заступника селищного голови Віталія Савоненка, відбулася нарада, за участю представників поліції, автомобільних перевізників, держпродспоживслужби, щодо дотримання вимог санітарно-епідеміологічні заходів під час перевезень в умовах карантину.

У ході зустрічі, учасники наради обговорили і узгодили  дотримання санітарно-епідеміологічні заходів під час здійснення перевезень пасажирів автомобільним транспортом з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання перевезень. Окрім того, обговорено питання щодо дотримання необхідних санітарних  норми та штрафні санкції в разі порушення законодавства. Наголошено про необхідність обробки салонів транспорту дезінфікуючими засобами не менш як двічі на добу та обробку спеціальними препаратами поручнів та сидінь протягом дня.

Також рекомендовано усім пасажирам та водіям перевезень мати негативний ковід-тест або щеплення, оскільки у регіонах, де встановили «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епіднебезпеки незабаром це матиме обов’язковий характер.