ПРОВЕДЕНО РОБОЧУ НАРАДУ ЩОДО ДОТРИМАННЯ ПРИКОРДОННОГО РЕЖИМУ

Дата: 28.10.2021 09:22

Під головуванням заступника селищного голови Віталія Савоненка, за участі представників відділу прикордонної служби  «Краснопілля», лісових господарств, відповідальних керівників структурних підрозділів селищної ради, проведено робочу нараду з питань дотримання прикордонного режиму.

Присутніх було ознайомлено з чинним законодавством щодо дотримання прикордонного режиму, наведено статистичні дані про його порушення та акцентовано увагу на проблемних питаннях, зокрема порушення правил прикордонного режиму в осінній період пов’язаний зі збиранням грибів, ягід в лісі, а також невизначеними  місцями відпочинку для населення.

У ході обговорення, учасниками наради було вироблено низку завдань, серед яких – проведення роз’яснювальної роботи серед населення про порядок дотримання прикордонного режиму, вжиття заходів прикордонною службою щодо встановлення обмежувальних та попереджувальних знаків вздовж лінії кордону, а також вирішення питання з незареєстрованими ґрунтованими дорогами вздовж кордону.