ДО УВАГИ ГРОМАДЯН

Дата: 02.11.2021 09:27

Шановні мешканці та гості громади, звертаємо Вашу увагу, що для запобігання можливим терористичним актам та актам незаконного втручання в діяльність залізничного транспорту, про накладення сторонніх предметів на колію, знаходження на коліях сторонніх осіб тощо, просимо терміново повідомляти за номером 101 або 102.

Незаконне втручання у діяльність залізничного транспорту не тільки спричиняє затримку руху пасажирських та вантажних поїздів, а також можуть викликати аварійну ситуацію, небезпечну для життя і здоров’я як пасажирів, працівників залізничного транспорту, так і населення, призводить до значних витрат на відновлення зіпсованих чи розукомплектованих колій, але й передбачає адміністративну та кримінальну відповідальність винних.

Окрім того, випадки травмування сторонніх осіб на залізничному транспорті відбувається внаслідок порушення потерпілими «Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України», а саме перехід колій перед потягом, що наближається та перехід колій у невстановлених місцях, ходіння по залізничним коліям та сидіння на них, перехід колії під вагоном або через автозчеп та інше.

Краснопільська селищна рада та Виробничий підрозділ «Сумська дистанція колії» закликає мешканців та гостей селища з порозумінням поставитися до вищевикладених питань.