ПРОДОВЖЕНО ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ ДЛЯ УЧНІВ 1-11 класів

Дата: 05.11.2021 10:46

04 листопада  2021 року  у режимі відеоконференції  відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуації, в якій також прийняв участь заступник селищного голови Віталій Савоненко, представники Краснопільського відділення поліції, Держпродспоживслужби, КНП «Краснопільська лікарня», а також КНП «Краснопільський ЦПМСД».

На порядок денний засідання було винесено питання «Виконання обмежувальних протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СOVID-19». За результатами засідання, виходячи з епідемічної ситуації  та зростання рівня захворюваності, у разі необхідності рекомендовано органам місцевої влади вирішити питання щодо  продовження дистанційної форми навчання для учнів загальноосвітніх шкіл 1-11 класів до 14 листопада 2021 року.