ГОЛОВА СУМСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ ПРОІНСПЕКТУВАВ ХІД ДОРОЖНІХ РОБІТ НА КРАСНОПІЛЬЩИНІ

Дата: 12.11.2021 09:05

В Краснопільській громаді триває ремонт доріг, що здійснюється в рамках державної програми «Велике будівництво».

Інспектування ходу ремонтних робіт розпочалося з автомобільної дороги загального користування державного значення Т-19-01 Суми - Миропілля – Осоївка. Тут передбачено поточний середній ремонт на ділянці с. Осоївка – с. Глибне. Строк реалізації проекту розрахований на два роки 2021 – 2022, за кошти державного бюджету загальною вартістю 170,2 млн. грн.

Наразі тут на ділянці від с. Глибне до в’їзду в с. Осоївка

- відфрезеровано старе покриття,

- встановлено бортовий камінь

- влаштовано нижній шар покриття.

На стадії завершення ремонт ділянок автошляху Р-45 Суми – Краснопілля – Богодухів та Т-19-18 Краснопілля – КПП «Покровка» в межах смт Краснопілля.

Що було зроблено:
- відфрезеровано старе покриття;

- влаштовано два шари покриття – нижній та верхній;

- виконано роботи з організації дорожнього руху: нанесено розмітку, встановлено дорожні знаки, облаштовано узбіччя та пішохідні доріжки, буде встановлено металеве бар'єрне огородження.

Загальна вартість робіт згідно договору по вул. Вокзальна – 17,0 млн. грн., по вул. Сумська – 41 999,9 млн. грн.

Підрядною організацією по трьом об’єктам є ТОВ «Роад Констракшн».

«Реалізація вагомих проектів по модернізації дорожньої інфраструктури нашої громади стала можлива завдяки втіленню державної програми «Велике будівництво», співпраці з Сумською обласною державною адміністрацією та народними депутатами України», – відмітив Юрій Яремчук.