В КРАСНОПІЛЛІ ПРОДОВЖУЄ РОБОТУ ЦЕНТР ВАКЦИНАЦІЇ ВІД COVID-19

Дата: 24.11.2021 18:53

Щепитися можна на першому поверсі Палацу культури в кабінеті №42.

В центрі необхідна вакцина є в достатній кількості, це:

• AstraZeneca

• CoronaVac/Sinovac Biotech

• Moderna

• Comirnaty/Pfizer-BioNTech.

ASTRAZENECA (COVISHIELD, SKBIO) індійського, корейського та італійського виробництва. Потрібні дві дози вакцини з інтервалом у 12 тижнів.

PFIZER/COMIRNATY. Розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer. Потрібні дві дози вакцини з інтервалом у 21 день.

MODERNA.  мРНК-вакцина, розроблена американською фармацевтичною кампанією Moderna. Для повноцінної імунізації необхідно отримати дві дози вакцини з інтервалом у 28 днів.

SINOVAC/CORONAVAK. Необхідно дві дози вакцини з інтервалом у 14-28 днів.

Тож всі мешканці селищної ради та особи, що тимчасово перебувають на території громади можуть вакцинуватись від COVID-19 у центрі вакцинації в зручний для себе час.

Вакцинація є повністю безкоштовною.

Центр вакцинації працює щоденно з 9-00 до 12-00.

Отримати COVID-сертифікат можна через два-три дні у свого сімейного лікаря, або через додаток Дія.

Загалом в Краснопільській громаді вакциновано 12 053 осіб, провакциновано першою дозою – 5 436, двома дозами – 6 617.

Ще раз нагадуємо, що вакцинація – це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби та її наслідків.

Всю наявну інформацію про вакцинацію від COVID-19 в Україні ви можете отримати за посиланням https://vaccination.covid19.gov.ua/