ПРИВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 06.12.2021 07:56

Шановні військовослужбовці, захисники Української держави, дорогі ветерани. Від щирого серця вітаю вас з професійним святом - Днем Збройних Сил України!

У цей славний день вся країна вшановує своїх патріотів, мужніх воїнів, які у нелегкий для країни час героїчно відстоюють незалежність та територіальну цілісність рідної землі.

Хочу висловити вдячність всім, хто сьогодні несе службу в лавах збройних сил, вдень і вночі, охороняючи спокій мирних громадян. Впевнений, що українські військовослужбовці й надалі будуть виступати надійним гарантом суверенітету та цілісності нашої держави.

Від щирого серця бажаю Вам і Вашим сім'ям міцного здоров'я, добра та щастя, мирного неба над Україною!

Нехай відвага, сміливість і мужність допомагають Вам долати всі труднощі, які зустрічаються на шляху.

Краснопільський селищний голова            Юрій Яремчук