ПОГОДЖЕНО КАНДИДАТУРУ ОКСАНИ ЧЕРНОВОЇ НА ПОСАДУ СТАРОСТИ ЧЕРНЕЧЧИНСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Дата: 09.12.2021 20:04

На засіданні сесії селищної ради, за результатами двох етапів громадського обговорення та за рекомендаціями організаційного комітету було затверджено на посаду старости Чернеччинського старостинського округу Краснопільської селищної ради Чернову Оксану Володимирівну.

В зв’язку з тим, що Оксана Володимирівна була депутатом селищної ради прийнято рішення про дострокове припинення її повноважень, як депутата Краснопільської селищної ради восьмого скликання.

В свою чергу, секретар ради Ірина Юхта привітала Оксану Чернову з призначенням на таку відповідальну посаду та побажала успіхів в роботі.