До відома членів виконкому. Відбудеться засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 06.01.2022 09:24

19.01.2022 року о 10 годині в залі засідань адміністративного приміщення Краснопільської селищної ради відбудеться засідання виконавчого комітету селищної ради.

На розгляд засідання виконавчого комітету селищної ради винесені наступні питання:

1. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян в Краснопільській селищній раді за 2021 рік.

2. Про звіт уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції про виконання заходів щодо попередження вчинення корупційних діянь за 2021 рік.

3. Про затвердження графіку прийому громадян керівництвом селищної ради на 2021 рік.

4. Про стан роботи з надання публічної інформації в Краснопільській селищній раді у 2021 році.

5. Про затвердження плану заходів з нагоди проведення свята «Краснопільська Масляна 2022» та відкритого фестивалю народної творчості «Пісенний віночок Краснопільщини».

6. Про затвердження плану заходів з нагоди проведення на території Краснопільської селищної ради Чемпіонату України з кантрі-кросу для квадроциклів.

7. Про затвердження плану заходів з нагоди проведення на території Краснопільської селищної ради Чемпіонату області з жиму штанги лежачи та класичного жиму штанги лежачи серед всіх вікових груп.

8. Про затвердження Положення про здійснення організаційних заходів по створенню умов належного відбуття адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт на 2022 рік.

9. Про затвердження Положення про здійснення організаційних заходів по створенню умов належного відбуття кримінального покарання у вигляді громадських робіт на 2022 рік.

10. Про затвердження Положення про здійснення організаційних заходів по створенню умов належного відбуття адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт на 2022 рік.

11. Різні.