ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!!! ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ

Дата: 10.01.2022 16:37

Автомобільні дороги загального користування є складовою Єдиної транспортної системи України та задовольняють потреби населення в автомобільних пасажирських і вантажних перевезеннях, перебувають у державній власності і не підлягають приватизації та поділяються на дороги державного та місцевого значення.

На території Краснопільської селищної ради розташовані дві автомобільні дороги державного значення: Р-45 Суми – Краснопілля – Богодухів, Т-19-18 Суми-КПП «Покровка», Т-19-01 Суми - Миропілля – Осоївка та частина дороги Т1913.

Відповідальний за експлуатаційне утримання  даних автомобільних доріг є Служба автомобільних доріг у Сумській області.

Автомобільні дороги місцевого значення поділяються на обласні та районні.

До районних автомобільних доріг належать автомобільні дороги, що з'єднують адміністративні районні центри з іншими населеними пунктами, інші населені пункти між собою.

Відповідальними за експлуатаційне утримання  зазначених автомобільних доріг, що  з’єднують населені пункти громади є ДП «Дороги Сумщини», а підрядною організацією є ТОВ «АМК – Рембуд».

Вулиці і дороги міст та інших населених пунктів знаходяться у віданні органів місцевого самоврядування і є комунальною власністю.

Враховуючи зазначене, шановні мешканці громади, велике прохання звертатися щодо якості обслуговування (прочищення від снігу, посипання піщано соляною сумішшю та інше) автомобільних доріг до власників доріг або до обслуговуючої організації.

Шановні мешканці громади, у разі виникнення питань щодо якості обслуговування зазначених автомобільних доріг звертатися за вказаними контактами:

Служба автомобільних доріг у Сумській області:

тел.  (0542) 700-281, електронна пошта des_sumy@ukravtodor.gov.ua або Краснопільський райавтодор,

7-10-69 ( Р-45 Суми – Краснопілля – Богодухів та Т-19-18 Суми-КПП «Покровка»);

ДП «Дороги Сумщини», тел. 0503071577, електронна пошта dorogysumy@ukr.net

або ТОВ «АМК - Рембуд», телефон 067 467 1267, 095 691 84 17, 095 716 89 60 (автомобільні дороги, що  з’єднують населені пункти громади)

Краснопільска селищна рада: 7-17-30,  електронна пошта gkhkr.otg@ukr.net (вулиці та дороги населених пунктів громади).