ЮРІЙ ЯРЕМЧУК: «СТАВИМО ЗА МЕТУ ЗДІЙСНЕННЯ ЗАХОДІВ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СПРЯМОВАНІ НА РОЗВИТОК ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ГРОМАДИ

Дата: 13.01.2022 09:49

Краснопільська селищна рада всебічно сприяє у подальшому розвитку медичної галузі громади, це стосується як первинної, так і вторинної ланки.

Якими будуть плани по розвитку закладів медицини у 2022 році говорили під час робочої наради при селищному голові Юрію Яремчуку.

– Маємо продовжити ті позитивні зміни, що вже були досягнуті у минулому році. Це і збільшення договорів з Національною службою здоров’я України на надання послуг Краснопільською лікарнею, придбання нового рентген апарату, придбання обладнання для стоматологічного відділення, проведення ремонтів в лікувальних закладах тощо», – зазначив Юрій Яремчук. – Тому селищна рада спільно з адміністрацією лікувальних закладів громади формує план заходів на 2022 рік по закупівлі обладнання, проведенні ремонтних робіт, створенні належних умов для пацієнтів і медичних працівників з залученням коштів з різних джерел.

Тож першочерговими завданнями є:

- втілення проекту по облаштуванню кисневої станції для киснепостачання терапевтичного та інфекційного відділень комунального некомерційного підприємства «Краснопільська лікарня»;

- збільшення кількості договорів з НСЗУ спрямованих на розширення медичних послуг для жителів громади;

- реконструкція термомодернізація із благоустроєм прилеглої території будівлі основного лікувального корпусу Краснопільської лікарні, за умови успішного проходження конкурсу Державного фонду регіонального розвитку;

- поновлення ліжкового фонду, придбання сучасного медичного обладнання;

- проведення капітального ремонту СЛА смт Краснопілля та виконання поточних ремонтів в інших сільських закладах КНП «Краснопільський ЦПМСД», зміцнення їх матеріально-технічної бази.