КОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ ГРОМАДИ ПРАЦЮЮТЬ В ПОСИЛЕНОМУ РЕЖИМІ

Дата: 19.01.2022 08:59

Працівниками філії «Краснопільський райавтодор» виконуються роботи по розчищенню та посипанню піщано-сольовими сумішами доріг державного значення, а саме: Р-45 Суми – Краснопілля – Богодухів, Т-19-18 Суми-КПП «Покровка», Т-19-01 Суми - Миропілля – Осоївка та частина дороги Т1913.

Поряд з цим, підрядною організацією ТОВ «АМК – Рембуд» виконуються роботи з ліквідації наслідків негоди на автомобільних шляхах загального користування місцевого значення, де постійно задіяно 2 одиниці дорожньої спецтехніки.

Крім того, працівниками комунальної служби громади, щоб з самого ранку забезпечити належний  доступ громадян до соціальних об'єктів постійно триває робота по розчищенню комунальних доріг, тротуарів, зупинок громадського транспорту на території селищної ради.
Станом на ранок 19 січня забезпечено рух транспорту до наступних населених пунктів с. Михайлівка, с. Михайлівське, с. Покровка, смт Угроїди, с. Наумівка, с. Рясне, с. Грабовське, с. Новодмитрівка, с. Таратутине, с. Лісне, с. Земляне, с. Мезенівка, с. Славгород, с. Чернеччина, с. Самотоївка.

На даний час ведуться роботи по розчищенню доріг до інших населених пунктів та вуличної мережі селища Краснопілля.

Шановні мешканці громади, у разі виникнення питань щодо якості обслуговування зазначених автомобільних доріг звертатися за вказаними контактами:

Служба автомобільних доріг у Сумській області:

- тел.  (0542) 700-281, електронна пошта des_sumy@ukravtodor.gov.ua або Краснопільський райавтодор, 7-10-69 (Р-45 Суми – Краснопілля – Богодухів та Т-19-18 Суми-КПП «Покровка»,  Т-19-01 Суми - Миропілля – Осоївка та частина дороги Т1913);

- ДП «Дороги Сумщини», тел. 0503071577, електронна пошта dorogysumy@ukr.net або ТОВ «АМК - Рембуд», телефон 067 467 1267, 095 691 84 17, 095 716 89 60 (автомобільні дороги, що  з’єднують населені пункти громади)

- Краснопільска селищна рада: 7-17-30, електронна пошта gkhkr.otg@ukr.net (вулиці та дороги населених пунктів громади).