Відбулось чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 21.01.2022 13:19

20 січня 2022 року відбулося чергове засідання місцевої  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника селищного голови Віталія Савоненка.

Участь в засіданні також взяли члени комісії, керівники окремих організацій та  установ громади.

На порядок денний було винесено два питання:

- «Звіт про роботу селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо попередження надзвичайних ситуацій, стану підготовки керівного складу, наявних сил і засобів цивільної оборони громади у 2021 році»

- «Затвердження плану роботи селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2022 рік».

Серед іншого присутні розглянули питання про утримання захисних укриттів на території селищної ради, а також інформування населення про місця їх розташування.

«На території нашої держави вже не перший рік тривають бойові дії. Ми щиро бажаємо миру, але не зважаючи на сподівання, до загрози треба готуватися відповідально. Сьогодні ми маємо визначити хто за що відповідає, забезпечити заходи з приведення укриттів, які зареєстровані на території громади у належний  стан і постійно проводити інформаційну роботу з розповсюдження серед населення організаційних питань у разі виникнення надзвичайних ситуацій, усвідомлюємо, хто проінформований - підготовлений» - зауважив Віталій Савоненко.