РЯТУВАЛЬНИКИ ПОСПІЛКУВАЛИСЯ З ТРУДОВИМ КОЛЕКТИВОМ ДИТЯЧОГО САДКА

Дата: 26.01.2022 15:17

19 січня працівники підрозділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій зустрілися з трудовим колективом дошкільного навчального закладу «Малятко» смт. Краснопілля, Сумського району.

Працівників закладу ознайомили з основними правилами пожежної безпеки, яких необхідно дотримуватися як на робочому місці, так і вдома, з порядком дій при виявленні пожежі та першочерговими діями щодо організації евакуації дітей із небезпечної зони.

Також присутнім розповіли, як безпечно поводитися під час перебування поблизу водойм взимку. Та роз’яснили алгоритм дій у різних небезпечних ситуаціях, зокрема при виявленні вибухонебезпечних предметів на які можна натрапити і взимку.

Фахівці наголосили, що вкрай важливо щоб педагоги допомагали своїм вихованцям змалку опановувати правила безпеки і діти не лише теоретично, а й на практиці вміли уникати небезпеки та правильно діяти у екстремальних ситуаціях.

Сумське районе управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області