МОЖЛИВЕ УСКЛАДНЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

Дата: 28.01.2022 15:02

Шановні мешканці громади! Звертаємо вашу увагу, що за прогнозами синоптиків можливе ускладнення погодних умов:

29 січня – хмарно, невеликий сніг та мокрий сніг, слабке налипання мокрого снігу, слабкий туман, на дорогах ожеледиця. Вітер західний, 7-12м/с. Температура повітря протягом доби від 4 морозу до 1 тепла.

30 січня – хмарна погода, вночі місцями сніг, вдень сніг, мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний, 7-12м/с, вдень пориви 15-20м/с. Температура повітря вночі 4-9 морозу, вдень 0-5 морозу.

Такі погодні умови можуть призвести до порушень електропостачання, водопостачання, роботи служб комунального господарства, підвезення продуктів, порушення руху транспорту на дорогах.

Краснопільська селищна рада, звертається до вас з наполегливим проханням урахувати ці попередження і вжити всі необхідні заходи:

По-перше, обмежити всі пересування транспортними засобами без нагальної потреби між населеними пунктами.

По-друге, забезпечити необхідний запас речей першої необхідності.

Також повідомляемо, що в кожному населеному пункті громади працюють стаціонарні Пункти обігріву.

Зі свого боку, Краснопільська селищна рада вживатиме всі необхідні заходи для забезпечення життєдіяльності мешканців громади.

На даний час на території громади в посиленому режимі працює спецтехніка підрядної організації ТОВ «АМК – Рембуд», філії «Краснопільський райавтодор», ТОВ «Теплоенерго» та інших сільгосппідприємств, які працюють на території селищної ради.

Крім того, працівниками комунальної служби громади, з метою забезпечення належного доступу громадян до соціальних об'єктів у вихідні дні буде проводитись робота по розчищенню комунальних доріг, тротуарів, зупинок громадського транспорту на території селищної ради.

В котре нагадуємо, що у разі виникнення питань щодо якості обслуговування автомобільних доріг звертатися за вказаними контактами:

Служба автомобільних доріг у Сумській області:
- тел.  (0542) 700-281, електронна пошта des_sumy@ukravtodor.gov.ua або Краснопільський райавтодор, 7-10-69 (Р-45 Суми – Краснопілля – Богодухів та Т-19-18 Суми-КПП «Покровка»,  Т-19-01 Суми - Миропілля – Осоївка та частина дороги Т1913);

- ДП «Дороги Сумщини», тел. 0503071577, електронна пошта dorogysumy@ukr.net або ТОВ «АМК - Рембуд», телефон 067 467 1267, 095 691 84 17, 095 716 89 60 (автомобільні дороги, що  з’єднують населені пункти громади)

- Краснопільска селищна рада: 7-17-30, електронна пошта gkhkr.otg@ukr.net (вулиці та дороги населених пунктів громади).