Пожежна небезпека пічного опалення та правила пожежної безпеки при використанні його у побуті

Дата: 02.02.2022 16:33

З початку року на території Сумського району сталося 28 пожеж, з них 17 через порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Як свідчить аналіз таких випадків, більшість пожеж виникла у житловому секторі. У вогні загинуло 4 людей, травмовано 2 людей.

Зважаючи на тривожну статистику, Сумське районне управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області вкотре звертається до громадян з проханням неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки.

Завжди дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань! Зокрема: при використанні пічного опалення слідкуйте за його справністю та не розпалюйте вогонь легкозаймистими рідинами; протягом усього опалювального сезону очищайте димоходи та печі від сажі; не залишайте печі, які топляться без нагляду та не доручайте нагляд за ними малолітнім дітям; не користуйтесь печами, які мають тріщини; не сушіть та складуйте на печах одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали; не здійснюйте топлення печей із відкритими дверцятами топки.

Дотримання цих простих правил дозволить зберегти ваше життя та життя близьких вам людей!