Служба зайнятості Сумщини опікується вчорашніми воїнами
За інформацією Сумського обласного центру зайнятості демобілізовані військовослужбовці і в тому числі учасники АТО, повсякденно перебувають під контролем і опікою фахівців служби. За ними закріплені особисті консультанти, які роблять кваліфікований супровід своїх підопічних у пошуках роботи.
Минулого року, приміром, статус безробітного мали 1014 військовослужбовців, з яких 223 працевлаштовані. До слова, один отримав допомогу по безробіттю на започаткування власної справи. Професійне навчання пройшли 23 особи, окремі залучалися до громадських робіт.
Зараз статус безробітного мають 310 учасників АТО, з яких 224 отримують допомогу по безробіттю. В Службі впевнені, а головне і захисники України вірять, що ця цифра неухильно зменшуватиметься.
В області створена гнучка професійна система, що дозволяє швидко реагувати на кадрові запити роботодавців, готувати фахівців, затребуваних на ринку праці. Йдеться про стажування на виробництві, дуальну форму і дистанційне навчання, використання індивідуальних програм, модульних технологій тощо.