ЗВЕРНЕННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Дата: 15.02.2022 09:06

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!
З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру, як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє. Патріотизм для вас – не порожній звук, це рідна земля, рідне місто та село, рідна Україна.

Сьогодні ми схиляємо голову в скорботі за тими, хто не повернувся з «гарячих точок» планети. Вічна пам’ять воїнам, які загинули, до кінця виконавши свій військовий обов’язок.
З вдячністю звертаюсь до тих,  хто живе поряд з нами. Від всієї душі бажаю вам, шановні воїни-інтернаціоналісти, і вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.

Краснопільський селищний голова             Юрій Яремчук