Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки цілісного майнового комплексу споруд та обладнання на них комунального водопостачання на території с. Бранцівка

Дата: 16.02.2022 15:00

Краснопільська селищна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки цілісного майнового комплексу споруд та обладнання на них комунального водопостачання на території с. Бранцівка.

Мета проведення незалежної оцінки майна: визначення вартості для розрахунку розміру орендної плати для укладання договору оренди.

Для участі в конкурсі необхідно подати: заяву про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності  за встановленою формою та конкурсну документацію. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

До підтвердних документів, поданих на конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, належать:

• копія установчого документа претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);
  • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
  • письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів;
  • копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
  • інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);
  • згода на обробку персональних даних.

Копії документів завіряються претендентом, який відповідає за їх достовірність.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у робочих днях).

Комісія розглядатиме лише такі пропозиції учасників конкурсу, в яких термін виконання робіт буде найкоротшим.

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єкту оренди відбудеться 03 березня 2022  року о  10-ій годині в приміщенні Краснопільської селищної ради за адресою:    смт Краснопілля,  вул. Мезенівська, 2, каб. №15,  тел.7-17-30.
Документи на участь у конкурсі будуть прийматися за вказаною адресою по 02 березня 2022 року включно.