Запрошуємо всіх на святкування квадромасляної!

Дата: 17.02.2022 10:56

UKRAINIAN CROSS-COUNTRY 2022 продовжує заряджати учасників та глядачів драйвом та адреналіном.

26 лютого в смт Краснопілля в урочищі «Долина» в напрямку дороги на смт Угроїди відбудеться другий етап Чемпіонату України з кантрі-кросу для квадроциклів «Млинці, масляна і самаГонка». Урочисте відкриття змагань відбудеться о 9 годині.

Проводжаємо зиму та святкуємо масляну під ревіння моторів, гуркіт коліс та вигуки вболівальників. Яскраві змагання та не менш яскраве спалення Марени чекають всіх присутніх на святі квадроспорту.

Боротьба за звання чемпіона триває! Спортсмени підкорюватимуть одну із найкращих трас в Україні, довжиною близько 8 км, зі значними перепадами висоти. UKRAINIAN CROSS-COUNTRY – це видовище, яке не залишить байдужим жодного любителя екстремальних змагань.

Запрошуємо всіх на святкування квадромасляної!

Організатори:

Квадроциклетний клуб «Адреналін»

Команда RESTLESS TEAM

За підтримки:

Краснопільського селищного голови Юрія Яремчука

Під егідою: Федерації мотоциклетного спорту України

Захід буде проведено з суворим дотриманням протиепідемічних норм. Просимо всіх відвідувачів проявити соціальну відповідальність та дотримуватися умов карантину, бути свідомими та відповідальними.