Звернення Краснопільської селищної ради

Дата: 23.02.2022 17:10

Перед нашою державою постали серйозні зовнішні та внутрішні виклики, на кордонах постійно спостерігається ускладнення військової обстановки, що вимагає від кожного з нас відповідальності, впевненості та згуртованості.

Звертаємося до мешканців громади із закликом не поширювати панічні настрої, чутки та російську пропаганду, не піддаватися на інформаційно-психологічні атаки і не підігрувати агресору. Наш спокій – запорука допомоги нашим силовикам гідно виконувати свою роботу із захисту держави та українців.

Вірте в нашу армію, у наших воїнів, які мають достатньо сил і засобів, а також відповідний бойовий досвід, щоб у разі потреби відстояти нашу державу.

Ми просимо всіх, хто має таку можливість і відповідний досвід, підтримати загони територіальної оборони, максимально сприяти їхній розбудові. Водночас громадяни мають продовжувати працювати, не змінювати свій звичайний спосіб життя – це забезпечить нормальну економічну діяльність, а отже, і можливість Збройних Сил захищати Україну так, як потрібно, і стільки, скільки потрібно.

Також закликаємо всі політичні сили до єдності, консолідації зусиль, щоб спільно протистояти тиску з боку агресора, не розхитувати політичну ситуацію всередині країни.

Ми віримо в наші Збройні сили, територіальну оборону, у силу духу і героїзм українського народу.

Багато хто на емоціях підштовхуватиме до хаотичних, не виважених рішень. Але цього ні в якому разі не можна допускати. Наша сила – у єдності і впевненості. З холодною головою.

Будемо постійно вас інформувати щодо подальшого розвитку подій.

Зберігаймо всі спокій!