ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОБОТИ ІНФРАСТРУКТУРИ В КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ

Дата: 25.02.2022 13:29

Електроенергією забезпечено більшість населених пунктів громади. Без електропостачання частково залишаються с. Бранцівка, с. Грабовське, с. Тур’я та с. Покровка, де роботи по відновленню ведуться бригадами філії «Краснопільський РЕМ».

Перебої з водопостачанням відсутні, ТОВ «Теплоенерго» працює в штатному режимі.

Крім того, в штатному режимі працюють медичні заклади: КНП «Краснопільська лікарня» та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги.

Є перебої з роботою аптек продуктових магазинів. Хліб випікається на підприємстві Краснопільської райспоживспілки.

Велике прохання допомагати людям із інвалідністю та похилого. Якщо серед ваших сусідів є люди старшого віку, або ті, які не можуть самостійно пересуватися, якщо є можливість допоможіть їм, заберіть їх до себе.

В разі артобстрілу або іншої ситуації, пов’язаної з бомбардуванням швидко переходьте в укриття, зокрема, у підвали ваших будинків.

У підвалах необхідно залишити запаси води, їжі, ліків, мати з собою теплі речі, тримати поруч документи.

Максимально зберігайте спокій!

Питання щодо роботи закладів та об’єктів інфраструктури громади залишайте у коментарях на сторінці селищної ради у мережі Фейсбук.

По можливості інформуватимемо про ситуацію.